A  A  A

Serwis informacyjny branży turystycznej

Serwis informacyjny branży turystycznejChcesz wiedzieć co się dzieje w branży turystycznej, jakie zachodzą trendy, szukasz informacji na temat branży hotelarskiej, transportowej, gastronomicznej? Zaglądaj na www.tur-info.pl

więcej...

Wigilijny Małopolski Smak - promocja świątecznych potraw

Wigilijny Małopolski Smak - promocja świątecznych potrawNa stoiskach w Warszawie i w Krakowie pojawią się małopolskie świąteczne produkty oraz gotowe dania. Będzie można kupić nie tylko tradycyjne wędliny, wyroby piekarnicze i cukiernicze, ryby, przetwory owocowo-warzywne czy gotowe dania (uszka, czerwony barszczyk, kapustę z grzybami, pierogi), ale także produkty znane z plebiscytu "Małopolski Festiwal Smaku", jak choćby wędzony karp zatorski, który jest laureatem tegorocznej edycji konkursu.

więcej...

Zarabiaj na turystyce - portal branżowy

Zarabiaj na turystyce - portal branżowyPortal www.zarabiajnaturystyce.pl stanowi kompendium wiedzy dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w branży turystycznej i zainteresowanych rozwojem polskiej turystyki. Zgromadzona wiedza na tym portalu pozwala prowadzić dochodową i przynoszącą satysfakcję działalność w zakresie TURYSTYKI.

więcej...

Małopolska Gościnna 2010

Małopolska Gościnna 2010
Konkurs ofert ma na celu wyłonienie ofert i zlecenie podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego, realizacji zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki.

więcej...