A  A  A

. . . wróć

Dla biur podróży, grup szkolnych - oferta przewodnicka, pilotaż

Jeżeli szukasz przewodnika beskidzkiego, pilota wycieczek na organizowaną wycieczkę prosimy o kontakt: kontakt@cut.travel.pl, tel. 691-856-577. Oprowadzamy wycieczki po Beskidach, Pieninach, Gorcach, Pogórzu Karpackim, pilotujemy wycieczki na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Kotliny Kłodzkiej.
Opinie o prowadzonych przez nas wycieczkach:


Drogi Panie Piotrusiu, bardzo dziękujemy za przewodniczenie naszej wycieczce na Ziemię Kłodzką. Wspaniała atmosfera, którą Pan stworzył, świetny kontakt z dzieciakami oraz Pana wiedza i urok osobisty sprawiły, że ta wycieczka na zawsze pozostanie w pamięci zarówno starszych jak i młodszych.
Atutem był także Pana wiek. Jeżeli młody człowiek, który sam dużo wie, fajnie śpiewa, gra w piłkę, opowiada dowcipy, wesoło rozmawia z dzieciakami  i jeszcze zachęca je do nauki i poznawania swojego pięknego kraju, to jest on wiarygodny. Jeszcze raz Ci dziękujemy i mamy nadzieję na jeszcze niejedną wspólną wycieczkę. Było naprawdę świetnie. Przewodnik kompetentny, sympatyczny, otwarty  -  to jest to. Ps. Jak miło spotkać młodego człowieka, który ma poukładane w głowie, pomysł na życie i sympatię dla świata. Wraca wiara w młode pokolenie. Pozdrawiam. A. Dziewońska, SP w Zręczycach

"Niezwykle miło i ciekawie upłynęła nam podróż w autobusie, gdyż przewodnik Piotr Firlej starał się nam jak najwięcej przekazać informacji o obiektach jakie mijaliśmy po drodze. Konkursy i nagrody przygotowane przez przewodnika niezwykle uatrakcyjniły wycieczkę, którą długo będziemy wspominać."
Uczniowie wycieczki z Tuchowa do Nowego Wiśnicza.

Źródło: http://www.lubaszowa.pl/wycieczka-do-zamku-w-nowym-wisniczu/

Bardzo dziękujemy za super wycieczkę "Mimochodem samochodem". Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni przewodnikowi Piotrowi Firlejowi, za dobrze dobrany plan wycieczki dla naszych kochanych córeczek, które do teraz są zachwycone z wizyty u pana bednarza i garncarza. Wszystkim zainteresowanym turystom gorąco polecamy tą właśnie trasę "Ginących zawodów". Jak również świetne klimaty dawnych czasów w gospodarstwie agroturystycznym "Paryja":)
Spotkaliśmy się z wielką życzliwością okazywaną nam przez spotkane osoby i bardzo serdecznie je pozdrawiamy. Gdy wspominamy tą wycieczkę to wiemy, że niedługo znów w podobną wyruszymy, aby dalej rozszerzać swoje zainteresowania i wiedzę o pogórzu karpackim.
Pozdrawiamy laureaci konkursu "Mimochodem samochodem". Bernadeta z rodziną.
P.S. Polecamy wyczerpujący spacer na górę Liwocz. :D

Chces zamówić przewodnika? Napisz do nas: centrumprzewodnictwa@gmail.com


. . . wróć