Jakie restauracje warto odwiedzić w woj. lubelskim? – 4 przykłady

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem 4 interesujących restauracji z woj. lubelskiego.

4 najlepsze restauracje z woj. lubelskiego

  1. Karczma Taberska

Jest to restauracja z typową, tradycyjną kuchnią polską. W menu znajdziemy takie pozycje jak zupa ogórkowa, kotlet schabowy, kaczka po staropolsku, czy pieczeń z karkówki. Karczmę poza wyśmienitym jedzeniem charakteryzuję ogromna powierzchnia o charakterze użytkowym.

Na jej tyłach znajdują się plac zabaw dla dzieci, oraz stoły z zadaszeniem przy których można miło spędzić czas. Ponadto na jej ternie znajduję się stajnia i pastwisko, na których wypasają się kozy i konie. Są one w pełni oswojone przez co dzieci będą mogły je bez problemu nakarmić. Dodatkowo na miejscu organizowane są rozmaite zajęcia w ramach Akademii cioci Joli. Fantastyczne, klimatyczne miejsce które warto odwiedzić.

  1. Ogród Smaków

Restauracja położona jest w centrum Łagowa w ogrodzie znajdującym się u wybrzeży majestatycznego jeziora Trześniewskiego. W jej skład wchodzi kawiarnia, w pełni samoobsługowe bistro, oraz punkt z goframi, zapiekankami, lodami, a także burgerami.

Mamy zatem naprawdę ogromne bogactwo smaków. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na terenie „Ogrodu Smaków” znajduję się także miejsce przeznaczone dla zakochanych, w którym pary mogą swobodnie spędzić romantyczne chwile.

  1. Dom nad Rzeką

Restaurację charakteryzuję niezwykle bogate menu. Oczywiście dania wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości składników pochodzących od lokalnych, sprawdzonych producentów.

Ponadto w miejscu tym organizowane są różnego rodzaju uroczystości, w tym imprezy rodzinne, szkolne, czy firmowe. Cała obsługa dba o to by wszystkie czynniki współgrały ze sobą co ma na celu osiągnięcie pełnej satysfakcji przez klientów restauracji. Kapitalne miejsce, gorąco polecam.

  1. Restauracja Zamkowa

W miejscu tym spotka nas fantastyczna, gościnna obsługa i niezwykle ciekawe menu. W jego skład wchodzą bowiem zarówno typowo polskie dania, jak i potrawy wegetariańskie i wegańskie co jest dość ciekawą propozycją, która sprawia, że jest ono w pełni dostosowane do wymagań dosłownie każdego klienta.

Podsumowanie artykułu o najlepszych restauracjach woj. lubelskiego

Przyjeżdżając do woj. lubelskiego na pewno nie będzie narzekał na jedzenie, gdyż ten region obfituje w wyśmienite bistra. Dodatkowo możesz odwiedzić małe lubelskie miasteczko jakim jest Sulechów, a tutaj znajdziesz najwyżej oceniane restauracje z tej miejscowości.